Stiri
Filme
Competiția internațională
Competiția națională
Scurt metraje
Proiecții speciale
Juriu
Invitati
Evenimente
Alte ediții
Ediția 2018
Ediția 2019
Ediția 2020
EDIȚIA 2021
Editia 2022
Parteneri
Contact
Program
Stiri
Filme
Competiția internațională
Competiția națională
Scurt metraje
Proiecții speciale
Juriu
Invitati
Evenimente
Alte ediții
Ediția 2018
Ediția 2019
Ediția 2020
EDIȚIA 2021
Editia 2022
Parteneri
Contact
Program
Stiri
Filme
Competiția internațională
Competiția națională
Scurt metraje
Proiecții speciale
Juriu
Invitati
Evenimente
Alte ediții
Ediția 2018
Ediția 2019
Ediția 2020
EDIȚIA 2021
Editia 2022
Parteneri
Contact
Program
Competiția internațională
ALPIN FILM FESTIVAL 2023
Events
Competiția internațională
Lynx – FR
Competiția internațională
5 septembrie, 2023
19:00
Cinema One
ALTAVIA 4000 – ITA
Competiția internațională
6 septembrie, 2023
17:00
Cinema Astra
THE LAST CONTINENT – AUS
Competiția internațională
6 septembrie, 2023
17:45
Cinema Astra
ULTIMA TRANSHUMANȚA – ROM
Competiția internațională
6 septembrie, 2023
18:00
Centrul Cultural Reduta
PLAI. UN DRUM PRIN MUNTI – UKR
Competiția internațională
6 septembrie, 2023
20:00
Centrul Cultural Reduta
EPHEMERAL – UK
Competiția internațională
6 septembrie, 2023
20:00
Cinema Astra
CARNE ET OSSA – IT
Competiția internațională
6 septembrie, 2023
20:30
Piata Brassai
DAYDREAM – IT
Competiția internațională
6 septembrie, 2023
21:00
Cinema Astra
JUMĂTATE DE AN – ALB
Competiția internațională
6 septembrie, 2023
21:30
Piata Brassai
THE SCALE OF HOPE – USA – doc
Competiția internațională
7 septembrie, 2023
17:00
Centrul Cultural Reduta
LUMDO KOLOLA – FR
Competiția internațională
7 septembrie, 2023
20:00
Centrul Cultural Reduta
UN VIAGGIO SULLE ALPI – IT
Competiția internațională
7 septembrie, 2023
20:00
Cinema Astra
CHURCHILL POLAR BEAR TOWN – FRA
Competiția internațională
7 septembrie, 2023
21:00
Cinema Astra
ÎMBRĂTISAREA HYMALAIANĂ – BUL
Competiția internațională
8 septembrie, 2023
15:00
Cinema Astra
Coridoarele sălbatice – Conviețui cu ursul din Carpati – FR
Competiția internațională
8 septembrie, 2023
16:00
Cinema Astra
O VIATĂ ACCIDENTALĂ – USA
Competiția internațională
8 septembrie, 2023
20:30
Piata Brassai
DOO SAR. A KARAKORAM SKI EXPEDITION FILM – POL
Competiția internațională
9 septembrie, 2023
17:00
Cinema Astra
STAMS – GER – doc
Competiția internațională
9 septembrie, 2023
20:30
Piata Brassai
Werner Herzog : Radical Dreamer
Competiția internațională
9 septembrie, 2023
21:30
Centrul Cultural Reduta
Alege o categorie
Competiția internațională
Competiția națională
Conferinte
Evenimente
Fotografie
Proiecție specială
SCURT METRAJE
De neratat